Dekanát Šaštín

 
Kňazské rekolekcie
Spovedanie k Vianociam
 
 
 
 
 
 

Kňazské rekolekcie 2017/18

13. 9.  
4. 10. Smolinské
8. 11. Šaštín
6. 12. Šaštín; obed zabezpečuje Borský Mikuláš
10. 1. Šaštín; obed zabezpečuje Čáry
7. 2. Šaštín; obed zabezpečuje Štefanov
7. 3. Šaštín; obed zabezpečuje Kuklov
11. 4. Kúty
2. 5. Borský Sv. Jur
6. 6. Lakšárska Nová Ves

Kňazské rekolekcie 2016/17

7. 9. Kúty
5. 10. Čáry
9. 11. Borský Mikuláš Šaštín
7. 12. Smolinské
11. 1. Borský Sv. Jur Šaštín
8. 2. Šaštín
8. 3. Lakšárska Nová Ves Šaštín
19. 4. Moravský Sv. Ján
10. 5. Štefanov
7. 6. Kuklov

Kňazské rekolekcie 2015/16

9. 9. Kuklov
14. 10. Borský Mikuláš
11. 11. Čáry
2. 12. Smolinské
13. 1. Borský Sv. Jur
10. 2. Šaštín
2. 3. Lakšárska Nová Ves
13. 4. Kúty
11. 5. Štefanov
8. 6. Moravský Sv. Ján

Kňazské rekolekcie 2014/15

10. 9. Smolinské
8. 10. Borský Mikuláš
5. 11. Čáry
10. 12. Kuklov
7. 1. Borský Sv. Jur
11. 2. Šaštín Kúty
11. 3. Lakšárska Nová Ves
15. 4. Kúty Šaštín
13. 5. Štefanov
17. 6. Moravský Sv. Ján

 

Spovedanie k Vianociam 2016

sobota 10. 12.
   9.00 Borský Mikuláš (ostatní)
           Borský Peter     (2 šaštín, štefanov, smolinské) omše o 10.30
    11.30 spoločný obed v Bor. Mikuláši v Kútoch

 13.30 Kúty     (všetci) omša o 16.00
 15.00 Kuklov   (spovedá zo Smolinského)

nedeľa 11. 12.
 14.30 Lakšáre  (spovedajú z Lakšárov a Bor.Mikuláša) omša o 15.30
           Bílkove Humence  (spovedajú z Kuklova a z Jánov)
 14.30 Štefanov  (spovedajú všetci ostatní) do 16.30

sobota 17. 12.
   9.00 Čáry (spovedajú z Čárov, Kuklova a Kútov)
   9.00 Smolinské (spovedajú zo Smolinského, Štefanova, Lakšárov, Búrov)
   9.00 Borský Sv. Jur (spovedajú z Jura, Jánov, 2x zo Šaštína) omša 10.30
     12.00 spoločný obed v Jánoch
 13.30 Moravský Sv. Ján (spovedajú z Lakšárov, Kútov, Čárov a Smolinského) omša o 16.00
             Sekule (spovedajú z Búrov, Kuklova, Štefanova a 2 zo Šaštína) omša o 16.00
             Kaniža (spovedajú z Jánov a Jura)

nedeľa 18. 12.
 
15.00 Šaštín (spovedajú všetci) obed o 13.30

 

 

Spovedanie k Veľkej noci 2016

sobota 12. 3.
     9.00 Borský Mikuláš (spovedajú ostatní)
             Borský Peter     (spovedajú 2 zo Šaštína, zo Štefanova a zo Smolinského) omše o 10.30
12.00 spoločný obed v Kútoch

   13.30-16.00 Kúty (všetci)
             Kuklov (spovedá z Kuklova)

nedeľa 13. 3.
   14.30 Lakšáre (spovedajú z Lakšárov a Kuklova) obed 13.00
             Bílkove Humence (spovedajú z Jánov a Jura)
   14.30 Štefanov (spovedajú všetci ostatní)

sobota 19. 3.
     9.00 Čáry (spovedajú z Čárov, Kuklova a Kútov)
     9.00 Smolinské (spovedajú zo Smolinského, Štefanova a Lakšárov)
     9.00 Borský Sv. Jur (spovedajú z Jura, Jánov, Šaštína 2x)
12.00 spoločný obed v Jánoch
   13.30 Moravský Sv. Ján (spovedajú z Lakšárov, Kútov, Čárov a Štefanova) omša o 16.00
             Sekule (spovedajú Kuklova, Smolinského a Šaštína 2x) omša o 16.00
             Kaniža (spovedajú z Jánov a Jura)

nedeľa 20. 3.
   
15.00 Šaštín (spovedajú všetci) spoločná večera o 18.00

 

Spovedanie k Vianociam 2015

sobota 12. 12.
   9.00 Borský Mikuláš
           Borský Peter     (spovedajú všetci) omše o 10.30
    11.30 spoločný obed v Bor. Mikuláši

 13.30 Kúty     (všetci) omša o 16.00
 15.00 Kuklov   (spovedá zo Smolinského)

nedeľa 13. 12.
 14.30 Lakšáre  (spovedajú z Lakšárov a Jánov) omša o 15.30
           Bílkove Humence  (spovedajú z Kuklova a Jura)
 14.00 Štefanov  (spovedajú všetci ostatní) spoločná večera

sobota 19. 12.
   9.00 Čáry (spovedajú z Čárov, Kuklova a Kútov)
   9.00 Smolinské (spovedajú zo Smolinského, Štefanova, Lakšárov, Búrov)
   9.00 Borský Sv. Jur (spovedajú z Jura, Jánov, 2x zo Šaštína)
     12.00 spoločný obed v Jánoch
 13.30 Moravský Sv. Ján (spovedajú z Lakšárov, Kútov, Čárov a Smolinského) omša o 16.30
             Sekule (spovedajú z Búrov, Kuklova, Štefanova a Šaštína) omša o 16.00
             Kaniža (spovedajú z Jánov a Jura)

nedeľa 20. 12.
 
15.00 Šaštín (spovedajú všetci) obed o 13.30

 

Spovedanie k Veľkej noci 2015

sobota 21. 3.
     9.00 Borský Mikuláš
             Borský Peter     (spovedajú všetci) omše o 10.30
12.00 spoločný obed v Kútoch

   13.30-16.30 Kúty (všetci)
   15.00 Kuklov (spovedá z Kuklova)

nedeľa 22. 3.
   14.30 Lakšáre (spovedajú z Lakšárov a Jura)
             Bílkove Humence (spovedajú z Kuklova a Jánov)
   14.30 Štefanov (spovedajú všetci ostatní) spoločná večera o 16.30

sobota 28. 3.
     9.00 Čáry (spovedajú z Čárov, Kuklova a Kútov)
     9.00 Smolinské (spovedajú zo Smolinského, Štefanova a Lakšárov)
     9.00 Borský Sv. Jur (spovedajú z Jura, Jánov, Šaštína 2x a Búrov)
12.00 spoločný obed v Jánoch
   13.30 Moravský Sv. Ján (spovedajú z Lakšárov, Kútov, Čárov a Štefanova) omša o 16.00
             Sekule (spovedajú z Búrov, Kuklova, Smolinského a Šaštína 2x) omša o 16.00
             Kaniža (spovedajú z Jánov a Jura)

nedeľa 29. 3.
   
15.00 Šaštín (spovedajú všetci) spoločná večera o 18.00

 

Spovedanie k Vianociam 2014

sobota 13. 12.
   9.00 Borský Mikuláš, Borský Peter
 13.30 Kúty
 15.00 Kuklov
nedeľa 14. 12.
 14.30 Lakšáre, Bílkove Humence
 14.30 Štefanov
sobota 20. 12.
   9.00 Čáry
   9.00 Smolinské
   9.00 Borský Sv. Jur
 13.30 Moravský Sv.Ján, Kaniža, Sekule
nedeľa 21. 12.
 
15.00 Šaštín